Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy z września

14 IX 2002r.

Witajcie! Jak obiecałam daje dzisiaj newsa :). Jestem troszkę zmęczona, bo siedziałam przed komputerem pisząc maile i zajmując się wieloma innymi sprawami! Ale najważniejsze że dzięki temu mogę dzisiaj dać newsa :).

Mam dla was kilka nowych fotek na życzenie... Przedstawiaj± (trzymajcie się mocno) Saurona i Upiory Pierścienia (co oni robią na Dworze Króla Elronda tego nie wiem...). W każdym razie zaprosił je Tu Witek - MoG. I właśnie na jego życzenie się tutaj znalzły... Zapraszam, wiec Was wszystkich, żebyście je również obejrzeli, kliknijcie: TUTAJDodałam tak że kilka nowych osób do fan klubu... Czekam na kolejne zgłoszenia oraz różne teksty od Was :).

Buziaczki i pozdrawianie!

Ada - Anariel

13 IX 2002r.

Dzisiaj piękny dzień... Piątek! Piątek dwunastego? Nie! Czternastego? Nie! Rzecz jasna trzynastego... Nigdy nie lubiłam takiego dnia... Ale na szczęście dzisiaj żadnych kotów ani panter czarnych nie widziałam :). Wiem, że ostatnio było mało newsów, dlatego zdecydowałam się cos napisać... Czytajcie: Ja, niżej podpisana, Ada - Anariel obiecuję, że teraz newsy będą dawne regularnie - przynajmniej trzy razy w tygodniu! Jeżeli nie dotrzymam słowa udzielam pozwolenia zrobienia mi awantury... Tylko pamiętajcie musicie na mnie wtedy bardzo nakrzyczeć, żebym zrozumiała swój błąd! Zobowiązuje się także do dawania większej ilości fotek i nowych działów... Inne sprawy trzeba jeszcze uzgodnić!
Ada- Anariel

Przejdźmy teraz do nieco poważniejszych spraw :). Otóż mamy forum... To znaczy ono zawsze było, ale ostatnio nareszcie zaczęło działać... jakim cudem? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale się bardzo cieszę :). Zatem zapraszam! Komentujcie! Myślę także o zrobieniu nowego pod działu w naszym forum... Dotyczyłoby ono fantastyki, ale nie autorstwa Tolkiena... Co Wy na to :)?

UWAGA! OGŁOSZENIE!

BARDZO PILNE!!! Proszę jeszcze o kontakt wszystkich redaktorów, bo mam dla Was nowe zadania!

Buziaczki i pozdrowienia!

Ada - Anariel


8 IX 2002r.

Witajcie! Przejdę od razu do rzeczy, jeżeli pozwolicie :). Otóż newsy muszą być częściej... To jest pewne :). Ale teraz mam w domu remont... Nie do¶ć że nie mam na czym spać ani odrabiać lekcji to jeszcze co chwilę muszę wdychać zapach okropnej farby! Po prostu horror :(. Ale nieważne... Jakoś przeżyję (jeśli przeżyję :D).

Dzisiaj mam dla Was kilka rzeczy (właściwie trudno to nazwać rzeczami; raczej kilka tekstów :)). Ale zanim powiem co dokładniej, chciałam zwrócić się do Was z wielka prośbę... Pomóżcie mi przy stronie :). Naprawdę razem możemy wiele zdziałać... Dlatego liczę z Waszej strony na choć najdrobniejszą pomoc. ślijcie swoje fan arty, fan fiction i wiersze, twórzcie nowe działy i teksty... Jestem pewna, że każdy z Was jest w stanie mi pomóc... Jeżeli uważacie, że nie potraficie pięknie pisać to spróbujcie czegoś innego, np. malarstwa. Pamiętajcie każdy człowiek posiada liczne talenty, które tylko czekaj± na swoje ujawnienie :).

Wrócę jednak do tego co dzisiaj dla Was przygotowałam. S± to opisy książek... Zajrzyjcie do działu: O książkach (klikając: TUTAJ), a znajdziecie tam opisy do pięciu nowych książek: Hobbita (autorstwa Megi_White), Łazikantego, Księgi Zaginionych Opowieści i... (sami zobaczcie :D).

Poza tym specjalnie dla Was Megi_White napisała nowe horoskopy! Jeżeli jesteś elfem, hobbitem, człowiekiem, orkiem, czarodziejem lub krasnoludem dowiedz się co czeka Cię w najblizszym czasie :). Wystarczy kliknąć: TUUU.

Zatem miłej lektury i do zobaczania już wkrótce :D.

Ada - Anariel


3 IX 2002r.

Witajcie moi drodzy! Dzisiaj mam nienajlepszy humorek. Chyba każdy z was wie z jakiego powodu :)? Ale postaram się, żeby mój news był najweselszy na jakiego mnie stać w tak przytłaczający dzień. Otóż dodałam coś nowego... A dokładniej dział! Dział pod pięknym tytułem śmieszne! Narazie są w nim tylko śmieszne rysunki z chmurkami autorstwa Elenai. Jednak liczę, że z czasem przyślecie mi kolejne. Oczywiście nie mogą to być beznadziejne prace... Typu Frodo z rozciągniętą twarzą, ale naprawdę zabawne! Użyjcie swojego poczucia humoru, inteligencji i wszystkich innych zalet jakie posiadacie. Wróćmy jednak do dzieł, które wykonała Elenai. Są one bardzo zabawne. Widać, że ich autorka obdarzona jest niezwykłym i rzadko spotykanym humorem a raczej jego poczuciem :). Zresztą sami zobaczcie i osądźcie. Zapraszam... Wystarczy kliknąć: TUTAJ.

Poza śmiesznymi nie mam dzisiaj dla Was nic więcej. Ale... jest kilka nowych osób w fan klubie... Wkrótce na pewno dam nowego newsa. Chociaż teraz remont się szykuję u mnie w domu i nie wiem jak to będzie.

Buziaczki Ada - AnarielJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl