Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Sarah McLeod - Róża CottonJak i wielu innych aktorów grających we Władcy Pierścieni urodziła się w Nowej Zelandii, dokładnie 18 lipca 1971 roku w miasteczku Putaruru. Sarah jest osobą niezwykle tajemniczą, bardzo ceni sobie swoją prywatność. Petera Jacksona poznała jeszcze przed rolą Róży Cotton (tak przy okazji, czy wiecie, że Cotton to po angielsku bawełna? ). Swój debiut filmowy zaliczyła filmem Jacksona "Forgotten Silver" (1995). Następnie występowała w serialu telewizyjnym dla dzieci "Get Real" (1996) i filmie "Via Satellite" (1997). Potem przez długi czas nie było o niej zbyt głośno, dopiero teraz możemy ją podziwiać we Władcy Pierścieni. Oprócz roli epizodycznej w "Drużynie Pierścienia" najprawdopodobniej zobaczymy ją w nieco większych fragmentach w "Powrocie Króla". W końcu według książki zostanie żoną Sama i matką jego 13 dzieci (mówię na serio), ale nie wiem co będzie robić według reżysera ;-).
Jeśli chodzi o życie prywatne Sary to wiadomo niewiele. Co do wyglądu: naturalnie, to znaczy bez peruki ;-) ma brązowe, lekko kręcone włosy i niebieskie oczy. Nie jest typowym hobbitem, naprawdę! Ma aż 170 cm wzrostu, więc może pójdźmy na kompromis i powiedzmy, że to hobbit, tylko trochę wyrośnięty ;-). Kiedy kręciła swoje pierwsze ujęcia we Władcy Pierścieni jej córeczka Maisy miała wtedy tylko 12 tygodni! To było naprawę ciężkie, wstać o świcie (czyli o 5 ), ubrać kostium, znieść mężnie czas charakteryzacji (charakteryzacja samych tylko hobbickich stóp trwała 2 godziny!) i jeszcze prawie cały czas zajmować się małym dzieckiem.


Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl