Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

O stronie

Oto krótka ale zarazem zwięzła historia naszej organizacji antyterrorystycznej ;) . Pewnego słonecznego dnia istota (można nazwać ją elfką) Ada [Anariel] wpadła na pomysł, żeby zrobić stronę o tematyce, dotyczącej życia i twórczości J.R.R. Tolkiena. Pomysł ten poparł xsdv [Gandalfo], i rozpoczęli swoją działalność. W międzyczasie osobnik Szymon tworzył inną stronę o podobnej tematyce i układało mu się całkiem nieźle. Ada i XsDv mieli dużo zapału do stworzenia swojej strony, ale miała ona bardzo ubogą grafikę. Jednak można było zignorować powierzchowność, biorąc pod uwagę cenne informacje i wytrwałą pracę autorów. Pewnego deszczowego [niestety] popołudnia nasza wspaniała agentka Agna (wówczas najlepsza przyjaciółka Anariel) przesłała jej wiadomość z załącznikiem. Był on bardzo tajemniczy. Ada otworzyła go... i nagle niebo rozjaśniło się, a ziemia zadrżała (w środku znajdowała się śliczna grafikę na stronę tolkienowską). Gdy inni redaktorzy zobaczyli dzieło Agnieszki pospadali z krzeseł... I tak oto mielimy grafikę. W tym samym czasie zdesperowanemu Szymonowi zabrakło miejsca na serwerze, więc postanowił dołączyć do Ady [Anariel] i Xsdv [Gandalfo], aby wraz z nimi kontynuować pracę. Jak się później okazało, było to dla ich strony korzystne, gdyż współpraca dała oszałamiające rezultaty. Strona zaczęła się bardzo szybko rozwijać, pojawiały się nowe informacje, fotografie itp., co sprawiło, że stała się popularna. Niestety zabrakło mniejsca na darmowym serwera, na którym znajdowała się do tej pory. Jednak oko jakiegoś dobrego Majara czuwało nad nami, naszym serwisem zainteresował się portal www.if.wirtuale.pl i zechciał go sponsorować. Nasz TeAm postanowił wraz ze zmianą serwera zmienić design. Z pewnych powodów musieliśmy zrezygnować z usług IF i przenieśliśmy się na nowy o wiele szybszy serwer. Przez blisko dwa lata naszym sponsorem był Logonet (był to czas rozwoju, powstało wiele wspaniałych działów). Niestety likwidował on serwer, na którym znajdowała się nasza strona, dlatego przenieśliśmy na www.cyberdusk.pl, gdzie otrzymaliśmy wspaniałe warunki, umożliwiające nam rozwój. Oto nasz nowy sponsor, z którego jesteśmy z tego dumni ;). Obecny design wykonał nasz redaktor Mizarek. Wystarczy przejrzeć archiwum i kilka działów, żeby zobaczyć, jak bogatą mamy historię i jak wiele informacji możesz tutaj znaleźć.


Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl