Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Ilustracje Johna HowaIlustracje do "Władcy Pierścieni"Czarni Jeźdźcy albo jeżeli ktoś woli Upiory Pierścienia w Shire... br...Szczęście, że biedne hobbity są w miarę dobrze ukryte!A tu już groźna Stara Wierzba, która rosła w Starym Lesie!Bród... Wierzchowce Czarnych Jeźdźców toną, ale Upiory Pierścienia pozostają!Szczyt Caradhras...A tu już Moria... I zacięta walka Balroga z Gandalfem!Urocza Galadriel i jej zwierciadło...Cóż mogę powiedzieć... Argonath, ale przecież to widać :).Legolas i Gilmi... Hm... Gdyby Legolasowi zdjąć hełm to wyglądałby on niemal jak filmowy...To wydarzenie miało miejsce zaraz po tym, jak Frodo i Sam spotkali Faramira... A dokładniej jest to walka wojowników z Olifantem.... W lewym górnym rogu bardzo niewyraźnie widać hobbitów!Wstrętna Szeloba... I biedny Frodo :(.Gandalf pędzi z Pipinem na Cienistogrzywym do Minas Tirith!A tu już przepiękny widok na Minas Tirith!Bohaterska walka Eowiny z Nazgulem...Okrutne orki i przejmujący grozą Mordor!Czarna Wieża Saurona - Barad-dur!

Ilustracje do "Hobbita"Smaug... Wstrętny, żółty, ohydny smok...

Ilustracje do opowieści o Tuorze i upadku GondolinuTu już ucieczka elfów z Gondolinu i bohaterska walka Glorfindela z Balrogiem...

Ilustracje do opowieści o Turinie TuramburzeTurin zadaje smokowi Glaurungowi śmiertelną ranę!Ledwie dyszący Glaurung wyznaje prawdę żonie Turina - Nienor, iż wyszła za mąż za własnego brata!

Inne ilustracjeJeździec w ciemnościach, ale jaki jeździec, tego już ja Wam nie powiem...Morgoth i Ungolianta... Pajęczyca właśnie zaczyna wyssysać soki z Drzew!Szczerze mówiąc nie wiem co to może być...Valar... Ulmo!Angband! Jedna z warowni Morgotha!


Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl