Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Figurki lepszej jakościSam i jego wierny konik :).Arwena, Frodo i Sam... no... i konik :).Kilka figurek :).A to hobbit z warzywami na ręku :).Łamacz damskich serc - Legolas ;).A tu kolejny Łamacz... Tym razem Aragorn :).Uuu... Ta banda na pewno nic nie złamie... No... może poza drzewem :).Ten również ma u mnie małe sznase :).Wole młodszych :). Ale...Hm... Ale figurka jest ładna :).Czarny charakterek :).Ładna figurka, ale to, co przedstawia niekoniecznie jest ładne :).Patrz! Podpis wyżej!A teraz duuuużo figurek :).Boromir... Ależ on waleczny :).A to akcesoria Boromira :).Hm... To chyba było w Morii :).Chyba Frodo ze swoim mieczem i ubraniem!Upiór PierścieniaI jego koń!!!Łee... Co za okropieństwo...I kolejne paskudztwo...No... i człowiek odziany w biel o smolistym charakterzeOoo... To ja! Jednak nie! To Arwen1 :(, a nie 14A to Frodzio :).No... i Aragorn... Syn AratornaWaleczny i piękny :).Gimli :).Sam! Tym razem sam, bez konika :(.Gandalf :)!No... i drugi Gandalf ;).Zapakowany Legolas :). A gdzie kokarda?Aragorn... również zapakowany :).I... zapakowany Gandalf :).


Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl