Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy na stronę z lutego

10.02.2003 - Kolejne opisy miejsc

Witajcie! Co prawda jestem teraz chora, ale postanowiłam dla Was coś zamieścić. Mam też dobrą wiadomość - czuję się już lepiej, a to oznacza, że wkrótce przygotuje dla Was z pewnością więcej nowości. Narazie Mizarek i Nildaeel dostarczyli nowe opisy miejsc. Wiem, że z niecierpliwością na nie czekaliście. Poniżej zamieszczam podlinkowania:

.:Rohan:.
.:Dunharrow:.

.:Gondor:.
.:Argonath:.
.:Halifirien:.

Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Przesyłam buziaczki i pozdrowienia

Ada - Anariel


12.02.2003 - Na życzenie

Witajcie! Ostatnio mam spore załgości w odpowiadaniu na maile od Was! Ale wkrótce to nadrobie. Najwięcej czasu zajmuje mi przygotowanie fotek na życzenie. Ale nie narzekam! To całkiem miłe zajecie. Dzisiaj przygotowałam fotki Sarumana, które chciał ujrzeć Jaś oraz fotki Faramira na życzenie Eoviny. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani, poniżej zameiszczam podlinkowania:

Fotki Faramira na życzenie Eoviny
Fotki Sarumana na życzenie Jasia

Żegnam i życze miłego oglądania...

Ada - Anariel


13.02.2003 - Nowe fan arty i fotki na życzenie

Witajcie! Dzisiaj przygotowałam dla Was nowe fan arty, które mi nadesłaliscie oraz wcześniej narysowaliście ;). Poza tym fotki na życzenie... Jedne przedstawiają Orlando Blooma, a drugie Logolasa... To zasadnicza różnica ;). Mam nadzieje, że się Wam spodobają. W jedenych zamieściłam pocztówki z Legolasem i zdjęcia Orliego z różnych filmów.

Zacznę od fan artów. Jedne przygotował Gandziu Biały, a drugie Kasia (Elanora). Mnie się podobają, ale ocenę pozostawie Wam :).

Fan arty od Gandzia Białego
Fan arty od Kasi (Elanory)

Natomiast co do fotek na życzenie to Orlando jest dla Nani, a Legolasa dla Smoły. Jeżeli chcecie je zobaczyć i ocenić, zapraszam:

Fotki Orlanda na życzenie Nani
Fotki Legolasa na życzenie Smoły

Buziaczki i pozdrowienia

Ada - Anariel


17.02.2003 - Co się tyczy Grmiowego Języka...

Problemy z tłumaczeniem Władcy Pierścieni były i chyba zawsze będą. Pomijając wszystkie krzaty zamiast Krasnoludów i Łaziki zamiast Obieżyświatów największy problem i rozbieżności są chyba z polskim tłumaczeniem przezwiska Grimy. Trochę dziwne, być może nie znam jeszcze wszystkich tłumaczeń, jego przezwiska (i obym nie poznała, bo chyba bym dostała zawału), w każdym bądź razie podam te, które na własne uszy słyszałam i na własne oczy czytałam.
1. Smoczy Język (np. napisy na filmach i chyba M. Skibniewska)
2. Żmijowy Język ( np. tłumaczenie Łozińskiego)
3. Gadzi Język ( to nie wiem, gdzie, ale na pewno słyszałam)

I to co ostatnio mnie przyprawiło o wybuch śmiechu : Robaczywy Język (np. książka dotycząca realizacji filmu tłumaczona z języka angielskiego i mam nadzieję, że nigdzie więcej...)
A więc, do wyboru do koloru, ale postać ta sama ( pomimo to wolałabym być Smocza, a nawet Gadzia, niż Robaczywa ;) ).

Megi_White


20.02.2003 - Nowe śmieszne od Elenai!

Witajcie! Ostatnio mam sporo nauki... Cóż, człowiek choruje, a zaległości się gromadzą. Ale jakoś to przeżyję. Wiem jednak, że w ogóle was to nie interesuje, dlatego przejdę do konkretnych spraw.

Otóż Nasza kochana redaktorka Elenai przygotowała nowe śmieszne fotki z tzn. chmurkami. Tym razem dotyczą Eowiny, Legolasa, Aragorna, Sarumana, Arweny, Gandalfa i innych bohaterów. Jak zwykle są niezwykle zabawne i na pewno poprawią Wam nastrój w te chłodne, zimowe wieczory. Ale już wkrótce wiosna! A potem lato... Natomiast później jesień :D. Także każdy będzie miał to co lubi najbardziej. Póki co zamieszczam śmieszne, żeby dobrze Was nastroiły do życia i otoczenia. A oto i podlinkowanie:

Śmieszne od Elenai

Żegnam Was wszystkich i życze słodkich snów...

Ada - Anariel


23.02.2003 - Opisy kolejnych miejsc

Witajcie! Ostatnio mam mało czasu! W najbliższą sobotę czeka mnie olimpiada chemiczna - drugi etap... Życzcie mi powodzenia!

Dzisiaj przygotwałam dla Was opisy nowych miejsc. Oczywiście to Nildaeel je opisał, a Mizarek zrobił grafiki. W sumie jest ich trzy: Erech i Trakt Umarłych, Dol Amroth i Osgiliath. Właściwie jest ich cztery, ale Erech został połaczony z Traktem Umarłych i ma dwie grafiki. Zresztą z pewnością chcecie je sami przeczytać i ocenić! Zatem życze miłej lektury i zamieszczam linki:

.:Gondor:.
.:Dol Amroth:.
.:Erech i Trakt Umarłych:.
.:Osgiliath:.

Pozdrawiam i życze miłego dnia (i nocy :D)

Ada - Anariel


25.02.2003 - Prasa o nas :D!!!

Witajcie! Czy wiecie, że napisano o naszej stronie w "Świecie Gier Komputerowych". Zamieszczono jej opis w dziale "Ciekawe witryny internetowe". Jak ogromna była moja radość i zdumienie to chyba możecie sobie wyobrazić :). Warto także wspomnieć, że opis naszej strony został umieszczony koło takich perełek jak oficjalna strona i www.wladca-pierscieni.pl! Uważam, że jest to wielki sukces. Jednak strona nigdy, by go nie odniosła bez wiernych, oddanych fanów, bez dobrych i zdolnych redaktorów. Dlatego jest to sukces nas wszystkich! Poniżej zamieszczam opis, który ukazał się w prasie... Kliknijcie, żeby powiększyć:Pozdrawiam i życze miłego dnia, nocy i tygodnia

Ada - Anariel
Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl