Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy na stronę z maja 2004

01.05.2004 - Bitwa u Brodów Erui

Witajcie! Nasz ulubiony grafik - Mizuś (mamy wyjątkową okazję, więc chyba powinnam bardziej zdrobnić ten pseudonim, ale czy jest to możliwe?) za 2 godziny, skończy osiemnaście lat, dlatego chciałam mu życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i uroczej dziewczyny (o tym chyba marzy każdy mężczyzna).
Jak tytuł wskazuje, na stronie zamieszczam kolejny opis bitwy autorstwa Osse oraz grafikę Mizusia. Oto podlinkowanie:

Bitwa u Brodów Erui

Pozdrawiam, buziaki (chyba ostatnio mam dobry humor :D)
Anariel

07.05.2004 - Angmar

Witajcie! Na początek zapraszam wszystkich na forum, urocza atmosfera, przyjemne miejsce, idealne dla miłośników Tolkiena :).
Ponadto dzisiaj zamieszczam opis miejsca autorstwa Nildaeela (mam go już od tygodnia) + grafikę Mizarka (którą mam od miesiąca) - infromacje w nawiasach podałam, żeby ukazać, że moi redaktorzy są oddani, pracowici i cudowni, a ja jestem ciągle zajęta i na nic nie mam czasu. Oto i podlinkowanie:

Angmar

Pozdrawiam!
Anariel

15.05.2004 - Dor-lomin

Hej! Dzisiaj zamieszczam kolejne miejsce, opisane przez naszego redaktora Nildaeela wraz z grafiką (czyż muszę pisać, kto ją wykonał? - Mizuś oczywiście:D). Bywajcie! Oto podlinkowanie:

Dor-lomin

Pozdrowienia! Anariel

16.05.2004 - Czat

Witajcie! Uruchomiliśmy na stronie czat. Wkrótce zorganizujemy pewną niespodziankę, ale narazie ten fakt jest tajemnicą. Zatem Wy nic nie wiecie :). Uważam, że powinniśmy ustalić również stałe godziny spotkań. Jakie? Zapraszam do dyskusji na forum - TUTAJ.

Pozdrawiam!
Anariel

20.05.2004 - Bitwa o Obóz

Witajcie! Jutro czyli w piątek odbędzie się spotkanie na naszym nowym czacie miłośników Tolkiena o godzinie 20.00! Zapraszam! Jakby mnie nie było to poczekajcie :).
Dzisiaj zamieszczam opis Bitwy o Obóz autorstwa Osse wraz z uroczą grafiką Mizusia. Nasi chłopcy się starają :). Oto podlinkowanie:

Bitwa o Obóz

Pozdrowienia i buziaczki
Anariel

22.05.2004 - Zwykły news (wiersze i konkurs)

Hej! Postanowiłam nadać temu newsowi oryginalny tytuł :D, co wyszło mi z efektem dość marnym, ale możecie udawać, że nie zauważyliście tego, żeby zrobić mi przyjemność ;).

Zacznę od rewelacyjnej wiadomości. Otóż dzięki naszemu nowemu redaktorowi Angbadowi zostanie zorganizowany konkurs na czacie :). Zasady będą proste - pytanie, odpowiedź. Dokładniejsze informacje zamieszczę tuż przed tymże quizem. Powiem jedynie, że nagrodą (ufundowaną przez Angbada) będzie książka - "Władca Pierścieni. Broń i Wojna" autorstwa Chrisa Smitha. Czyż nie warto przystąpić do konkursu? Macie jeszcze trochę czasu - uczcie się :). Zakres: Władca Pierścieni - książka i film.

Dzisiaj zamieszczam wiersze wraz ze ślicznymi grafikami Mizusia :). Oto podlinkowania:

Wędrowna piosenka hobbitów
Piosenka Sama i Pipina podczas postoju
Hymn elfów

Pozdrawiam!
Anariel

27.05.2004 - Uwaga! Konkurs!

Hej! W tę sobotę o godzinie 20.00 (najpóżniej o 20.15) rozpocznie się na czacie konkurs! Jak już wspominałam nagrodą jest książka "Władca Pierścieni. Broń i Wojna" autorstwa Chrisa Smitha, którą prześlemy zwycięzcy. Cały konkurs zostanie zakończony po wyczerpaniu pytań. Potem zajmie nam około 15 minut podliczenie punktów i będziemy mogli wyłonić zwycięzcę. Wszystkich serdecznie zapraszamy, naprawdę warto!

Pozdrowienia!
AnarielJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl