Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Nowości na stronie z grudnia 2003

06.12.2003 - Trzy D.!

Witajcie! Po raz pierwszy od bardzo dawna temat mojego newsa kryje w sobie pewną tajemnicę ;). Trzy D. czyli np. nazwiska trzech aktorów zaczynające się na literę D albo grafikę 3D. Ale nie tym razem! Otóż chodzi o opisy trzech nowych miejsc (których nazwa rozpoczyna się na D.) autorstwa Osse oraz trzy grafiki Mizusia. Oto i one:

.:Dale:.
.:Dunland:.
.:Dagorlad:.

Pozdrawiam!

Ada - Anariel

15.12.2003 - Wiersze Tolkiena

Witajcie! Jestem szczęśliwa! Ponieważ zbliżają się święta i odczuwam tę magiczną atmosferę, która im towarzyszy :). Hm... Wracając do tematu dzisiejszego newsa, otóż przygotowałam dla Was nowy dział - Wiersze Tolkiena. Będzie zawierał ballady, pieśni, poematy autorstwa Mistrza, piękne grafiki Mizusia oraz krótkie wyjaśnienia dotyczące powstania wierszy. Układ wszystkich elementów będzie dość oryginalny. Zatem zapraszam do przeczytania dwóch pieśni i jednego poematu. Podlinkowania zamieszczam poniżej.

Pieśń o Berenie i Luthien
Pieśń o Nimrodel
Poemat o Earendilu

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

21.12.2003 - Fan arty

Hej! Uporządkowałam newsy. Jeżeli chcecie przeczytać którąś z poprzednich aktualizacji, szukajcie jej w dziale Archiwum Newsów. Poza tym zamieściłam fan arty, które spędziły w mojej skrzynce mailowej kilka(naście) dni, zanim znalazłam czas, żeby się nimi zająć. Prace Jurecq oraz Silque Narmo możecie zobaczyć pod odpowiednimi podlinkowaniami.

Jurecq
Silque Narmo

Pozdrawiam!
Anariel

23.12.2003 - Wiersze Tolkiena

Witajcie! To niestety znowu ja, musicie się z tym pogodzić, że Mizuś wyjechał :D. Mogę Was jednak pocieszyć! W dzisiejszym newsie zamieszczam wiersze Tolkiena i grafikami Mizusia (piękne - czy ja już tego nie mówiłam?). Poniżej znajdują się podlinkowania do trzech pieśni, poematów...

Wiersz o Pierścieniach
Pieśń na cześć Elbereth
Upadek Gil - Galada

Pozdrawiam
Anariel

24.12.2003 - Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełniena marzeń, dużo uśmiechu, radości, hucznych imprez w towarzystwie elfów (orków unikajcie), wspaniały prezentów pod choinką, sukcesów literackich (dla humanistów), przyrodniczo-matematycznych (dla tzw. umysłów ścisłych). Więcej życzeń ode mnie możecie znaleźć na forum :).Kartka świąteczna jest taka, jak w zeszłym roku, ponieważ Mizuś wyjechał, a ja zrobiłam kilka grafik komputerowych, ale prezentują się nie najlepiej w świetle dzieł Mizusia. Autorską tej kartki jest Elenai.

Pozdrawiam
Ada - Anariel

26.12.2003 - Wystawa w Londynie oraz ROTK

Hej! Nasz specjalny korespondent z Londynu (Mizuś) był już w kinie na trzeciej części Władcy Pierścieni, jeżeli chcecie przeczytać jego refleksje, zapraszam: TUTAJ. Odwiedził także wystawę The Lord of the Rings Motion Picture, na której istnieje możliwości obejrzenia elementów scenograficznych z filmu - rekwizytów. Sprawozdanie z tej wystawy znajdziecie TU.

Pozdrawiam
Anariel

31.12.2003 - Piszcie recenzje!

Witajcie! Ekhm... Uwaga! Otóż każdy z Was może napisać swoją recenzje RotK, którą zamieści na forum w miejscu przeznaczonym na Wasze refleksje po obejrzeniu filmu! Specjalnie otworzyliśmy nowy poddział. Mizarek przygotował również button, który stanowi reklamę tegoż miejsca... Kliknijcie w niego, żeby się tam dostać :). Chciałam jeszcze dodać, że najciekawsze recenzje zostaną zamieszczone na stronie.Pozdrawiam!
Ada - Anariel

31.12.2003 - Życzenia Noworoczne

Życzę Wam wszystkiego najlepszego i ... (tu jest miejsce na tradycyjne życzenia, zaczynające się od słowa "zdrowia" :D). Hucznego sylwestra, cudownych i szalonych imprez, niezapomnianych chwil! Ponadto paniom życzę wspaniałego i troskliwego elfa, człowieka, hobbita, krasnoluda, a mężyczynom - pięknej i wyrozumiałej elfki, w każdym razie osoby, dla której będziecie najważniejsi/sze. Teraz noworoczna grafika by Mizuś!Pozdrawiam
AnarielJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl