Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Nowości na stronę z listopada

02.11.2003 - Opisy miejsc z grafikami

Witajcie! Osse przygotował dla Was opisy trzech kolejnych miejsc, a Mizuś trzy kolejne grafiki :). Dzisiaj wszystkie pochodzą z Silmarilliona. Angband - siedziba Morgotha, Menegroth - miasto zamieszkałe przez elfy, założone przez Thingola i Melianę, Nargothrond - królestwo Finroda. Jeżeli chcecie uzupełnić swoje infromacje na temat tych miejsc, zapraszam:

.:Angband:.
.:Menegroth:.
.:Nargothrond:.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

03.11.2003 - Kilka zmian

Witajcie! Część newsów przeniosłam do archiwum. Ponadto udało mi się odzyskać te, o których zaginęły wszelkie wieści, gdy wystąpiły problemy ze skryptem. Znajdują się obecnie w archiwum. Jeżeli chciecie przeczytać którąś z tych aktualności, zapraszam: TUTAJ
Poza tym na forum mamy już ponad tysiąc postów. Mam nadzieję, że dzięki Wam wkrótce będzie ich dwa tys., trzy...
Dodałam także do redakcji Jakuba (Conducatora), któremu zawdzięczamy (narazie) dwa wspaniałe artykuły :).

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

04.11.2003 - Jesienne horoskopy

Witajcie! Nasza redaktorka Megi_White przygotowała nowe, jesienne wydanie horoskopów, specjalnie dla wszystkich miłośników astrologii odwiedzających naszą stronę :). Zainteresowanych zapraszam: TUTAJ

Do zobaczenia (przeczytania)!
Ada- Anariel

08.11.2003 - Tapety Mizusia

Witajcie! Namawiałam Mizusia, namawiałam i w końcu mi się udało :). Zrobił niestety tylko dwie tapety, ale jakie :D! Obawiam się jednak, że kolejne będą wymagały ode mnie więcej wysiłku. Mizusiu, nie daj się prosić ;). A oto i tapety:

  

Pozdrawiam
Ada - Anariel

11.11.2003 - Fan fiction

Witajcie! Chciałam Was poinformamować, że zamieściłam opowiadanie Amber Dragonwick. Niestety nie jest ono ukończone, ale autor obiecał, iż ciąg dalszy nastąpi. Oczywiście, jak zwykle, czekam na kolejne fan fiction, fan arty oraz wiersze stworzone przez Was :). Jeżeli chciecie przeczytać opowiadanie Amber, zapraszam: TUTAJ.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

15.11.2003 - Rekonstrukcja działu Rasy

Witajcie! Nie wymagajcie dzisiaj ode mnie zbyt wiele, ponieważ właśnie wróciłam z Warszawy i marzę jedynie o tym, by położyć się spać :). Jak tytuł wskazuje, aktualizacja będzie dotyczyła przebudowy działu Rasy i grafik, które do niego wykonał niezastąpiony Mizuś! Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę opisać kolejne rasy lub uzupełnić istniejące już charakterystyki to mój adres e_mail jest czynny całą dobę ;). Aby podziwiać zmiany oraz dzieła Mizarka, zapraszam TUTAJ

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

18.11.2003 - Grafiki do działu Numenor

Witajcie! Jak podejrzewam, nieliczni z Was pamiętają, kiedy powstał dział Numemor. Jego twórcą był nasz redaktor Aerdil Nurufantur. Teraz postanowiliśmy wzbogacić ten dział o dwie grafiki Mizusia. Jeżeli chcecie przeczytać informacje na temat geografii Numenoru oraz królów tej krainy, poniżej zamieszczam podlinkowania.

Geografia Numenoru
Królowie Numenoru

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

23.11.2003 - Isena, Ered Nimrais i...

Witajcie! Czy te nazwy są Wam znane? Tak? Zatem domyślacie się, co będzie tematem dzisiejszego newsa. Oczywiście są to miejsca (czyt. wspaniałe grafiki Mizusia oraz szczegółowe opisy Osse)! Dzisiaj opracowali dla Was rzekę Isenę, Kurhanowe Wzgórza oraz Ered Nimrais czyli Góry Białe położone w Gondorze. Oto podlinkowania:

.:Ered Nimrais:.
.:Isena:.
.:Kurhanowe Wzgórza:.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

28.11.2003 - Fan arty

Witajcie! Dzisiaj zamieściłam wspaniałe fan arty od Tabi oraz tylko jeden (niestety) od Averan. Mam nadzieję, że obie te autorki wkrótce prześlą nam więcej swoich prac. Tabi jest dumnym członkiem Fanatics Plaza (dodałam także ten odnośnik do tej strony w linkach) i maile, jakie od niej otrzymałam, napisane były w języku angielskim :). Oto i podlinkowania do ich fan artów:

Tabi
Averan

Pozdrawiam!
Ada - AnarielJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl