Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy na stronę z października 2003

06.10.2003 - Dwie tapety od Mizusia

Witajcie! Niestety, nie znam odpowiednich słów, żeby wyrazić podziw dla talentu Mizusia. Mnie osobiście te tapety podobają się najbardziej ze wszystkich, jakie znajdują się na tej stronie. Oraz najbardziej ze wszystkich, jakie w ogóle mam, widziałam (o tej tematyce). Również dlatego, że Mizuś tworząc je posłużył się ilustracjami cenionych artystów. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami :).Beren i LuthienLaurelin i Telperion

Pozdrawiam! Mizuś, czekamy na więcej :)
Ada - Anariel

09.10.2003 - Nowe skiny

Hej! Postanowiłam dzisiaj zamieścić bardzo króciutkiego newsa. Wynika to z mojego braku czasu! Niestety jutro mam klasówkę z historii! A nic nie umiem (miejmy nadzieję, że mój nauczyciel od historii nie odwiedza tej strony ;)). Dziś możecie podziwiać kolejne dzieło Mizusia, a dokładniej jego skiny do Winampa!

Aule Yavanna
Rivendell Boromir
Frodo Legolas
Aragorn
(pod koroną)


Pozdrawiam!
Ada - Anariel

11.10.2003 - Góry Cienia, Caradhras i...

Witajcie! Dzisiaj znowu zamieszczę opisy kolejnych miejsc :). Tym razem będą to wyżej wymienione (w tytule) oraz Brandywina. Opisy przygotwał Osse, a grafiki zrobił Mizuś! Co ja bym bez nich zrobiła ;)?

.:Brandywina:.
.:Caradhras:.
.:Ephel Duath:.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

18.10.2003 - Tapety od Barbi

Witajcie! W tym tygodniu byłam niezwykle zajęta, ale jak na szczęście Mizuś postarał się o to, żeby strona całkowicie nie zamarła. Jak sam tytuł wskazuje, zamieściłam nowe tapety od Barbi. Wydaje mi się, że każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie. Są zarówno z Galadrielą, Arweną, jak i Eowiną :). Miłośnicy i miłośniczki Aragorna, Legolasa, a nawet Golluma także powinni być ustatysfakcjonowani. Niestety oparte są one na zdjęciach filmowych, ale nie należy wymagać zbyt wiele. Wszystych zainteresowanych, zapraszam TUTAJ

Pozdrawiam
Ada - Anariel

19.10.2003 - Isengard, Aglarond i Esgaroth

Witajcie! Zauważyłam, że ostatnio Osse oraz Mizuś intensywnie pracują :). Osse jest z nami od niedawna, a ma już za sobą 12 opisów miejsc... Natomiast Mizuś: setki newsów, dziesiątki grafik (do działów Valinor, Miejsca, Postacie i innych - narazie nie ma ich na stronie), kilkanaście skinów, kilka tapet (choć wciąż próbuję go namówić na więcej:). Tak trzymajcie! A teraz zapraszam Was do czytania opisów Osse i delektowania się grafikami Mizusia ;).

.:Esgaroth:.
.:Isengard:.
.:Aglarond:.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel

25.10.2003 - Fan arty od Asi i Laurelin

Hej, hej! Mogłabym powiedzieć kilka słów na temat ostatniego tygodnia, ale wydaje mi się, że lepiej się stanie, jeżeli pozostawię go bez komanetarza (głównie w celu, żeby Was nie nudzić :D). Dzisiaj przygotowałam dla Was nowe fan arty autorstwa Laurelin oraz Asi zwanej Koniu. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Bardzo żałuję, że brakuje mi ostatnio czasu, ponieważ chciałabym zamieść nowe ilustracje itd. Ale już niedługo święta... Wracając jednak do fan artów, oto podlikowania:

Laurelin
Asi zwanej Koniu

I jeden z fan artów LaurelinPozdrawiam!
Ada - Anariel

30.10.2003 - "Władca wyobraźni" - artykuł Inklinga

Witajcie! Dzisiaj zamieściłam artykuł autorstwa Marcina Niemojewskiego (Inklinga), dotyczący życia i twórczości J.R.R. Tolkiena. Uznałam, że najlepiej będzie pasował do działu poświęconego osobie Mistrza. Chciałam Wam szczególnie polecić ten artykuł, ponieważ jest bardzo interesujący. Oto podlinkowanie:

"Władca wyobraźni" - Inkling

Pozdrawiam
Ada - AnarielJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl