Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy na stronę z września 2003

02.09.2003Dzis mija 30. rocznica śmierci J.R.R. Tolkiena. Uczcijmy go minutą ciszy...

Mizarek.


5.09.2003 - Kalevala

Witajcie! W dziale Inspiracje zamiesciłam kolejny artykuł autorstwa Jakuba Urbańskiego. Dotyczy on Kalevali, która była źródłem inspiracji dla Mistrza Tolkiena. Jeżeli chcecie go przeczytać, kliknijcie: TUTAJ - polecam.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel


11.09.2003 - Limeryki

Hej! Mam nadzieje, że postaracie sie wybaczyć mniejszą liczbe aktualizacji na stronie, ale zaczął sie rok szkolny. Wiecej obowiązków=mniej czasu (jestem w klasie matematycznej ;) ). Dzisiaj przygotowałam dla wszystkich naszych wiernych fanów, limeryki od Elenai. Zakwalifikowałam je do działu Śmieszne. Ponieważ raczej trudno traktować ich treść poważnie ;). Zapraszam: TUTAJ

Pozdrawiam!

Ada - Anariel


14.09.2003 - Miejsca

Witajcie! Niestety nasz dotychczasowy redaktor działu Miejsca - Nildaeel zrezygnował ze swojej funkcji. Jednak zawsze bedziemy mu wdzieczni za olbrzymi wkład, jaki włożył w rozwój strony. Bedzie także miał stałe miejsce w naszej redakcji. I oczywiście bedziemy tesknić.
Chciałam także powitać w naszych progach zupełnie nowego redaktora - Osse, który zajmie sie opisami poszczególnych krain. Przygotował juz charakterystyke trzech miejsc, do których grafiki wykonał nasz oddany i kochany (rym niezamierzony) Mizuś. A oto i one:

.:Amon Hen:.
.:Anduina:.
.:Szara Przystan:.

Pozdrawiam!
Ada - Anariel


19.09.2003 - Śmieszne komiksy

Witajcie! Chciałam zaprosić wszystkich na forum! Szczególnie te osoby, które sie zarejestrowały, a nie mają żadnych postów. Naprawdę warto! Czy nie macie czasami ochoty wymienić swoich poglądów? Jeżeli żaden z istniejących tematów Was nie interesuje to załóżcie nowe! Zapraszam (w imieniu wszystkich regularnych forumowiczów!). Poniżej zajduje sie wspaniały banner (autorstwa Mizusia), w który wystarczy kliknąć!Elenai przygotowała kolejne komiksy! Wiem, że niektórzy z Was po prostu uwielbiają jej dzieła. Jeżeli chciecie je obejrzeć, zapraszam: TUTAJ

Pozdrawiam!
Ada - Anariel


20.09.2003 - Fan Arty

Witajcie! Dzisiejszymi rysunkami Waszego autorstwa chciałam zapoczątkować pewnien cykl. Polega on na tym, że wkrótce zamieszcze również fan fiction oraz wiersze. Podlinkowania do fan artów znajdują sie poniżej.

Fan arty Asi
Fan arty Laurelin

Oto jeden z rysunków Elizabeth WyethPozdrawiam
Ada - Anariel


21.09.2003 - Wiersze fanów

Witajcie! Na sam początek chciałam napisać kilka słów wyjaśnienia do poprzedniej aktualizacji. Otóż przeglądajac zagraniczne strony, znalazłam identyczne fan arty jak te, które otrzymałam od Asi. Niestety autor był zupełnie inny. Ten przedstawiajacy Arwenę wykonała Elizabeth Wyeth. W związku z czym zmuszona jestem usunąć ze strony domniemane fan arty Asi. Zostawię tylko tę Arwenę w poprzednim newsie!

W dzisiejszej aktualizacji chciałam zamieścia nowe wiersze, które dostałam od Was! Czekam na kolejne Wasze prace! Mam tylko jedną prośbę... Nie kopiujcie z innych stron, bo to naruszenie praw autorskich! Naprawdę najbrzydszy rysunek, opowiadanie itd. wykonane własnorecznie jest cenniejsze od najpiekniejszej kopii podpisanej Waszym pseudonimem. Poniżej znajdują się podlinkowania do wierszy.

Poemat o Legim i fajkowym zielu (Luthien)
Poemat o orkach (Luthien)
Noce zagubione (Layinne)
Przygoda (Varda)
Piosenka Gimlego (Margareth Ostry Miecz)

Pozdrawiam
Ada - Anariel


28.09.2003 - Krainy, miejsca

Witajcie! W szkole zaczęło się (te cztery słowa chyba wystarczą :))! Ale nie to jest tematem mojej aktualizacji, lecz kolejne krainy (miejsca) opisane przez Osse oraz grafiki wykonane przez Mizusia. A oto i one:

.:Bree:.
.:Ered Lithui:.
.:Zirak-zigil:.

I cudowna grafika utalentowanego Mizusia!Pozdrawiam!
Ada - Anariel


30.09.2003 - Dzień Chłopaka

Witajcie! Jak sam tytuł wskazuje chciałam życzyć wszystkim miłośnikom Tolkiena płci męskiej wszystkiego najlepszego, siły jak Aragorn, wielbicielek jak Orlando Bloom, wytrwałości jak Frodo, talentu jak u samego Mistrza Tolkiena, odwagi jak Gimli, mądrości Gandalfa, pałacu jak Elrond i wszystkiego innego o czym nie wspomniałam :).

Buziaczki

Ada - Anariel
Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl