Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Newsy internetowe ze stycznia

01.01.2003 - Arwena zaśpiewa do "Powrotu króla"

Witajcie! Otóż Liv Tyler (Arwena) zaśpiewa piosenkę w elfim języku, która znajdzie się na soundtracku to "Powrotu Króla". Utwór ten będzie mówił o miłości. Podobno Peter Jackson jest zachycony głosem Liv. Jak wyraźnie wynika z tej informacji Liv chyba zamierza iść w ślady ojca, który jak wiemy jest znanym wokalistą zespołu Aerosmith (Steven Tyler). Utwór prawdopodobnie będzie nosił tytuł: Arwen's song.

Ada - Anariel

28.01.2003 - Trailer "Dwóch Wież"

Witajcie wszyscy! Na stronie firmy The Trades opublikowano listę 100 najlepszych trailerów 2002 roku. Trailer "Dwóch Wież" (prawdopodobnie ten z listopada) zajął 15. miejsce. Eksperci uznali go za gorszego między innymi od trailera obu Matrixów, "Drogi do zatracenia" czy też drugiego epizodu Gwiezdnych Wojen....Pierwsze miejsce zajął natomiast francuski trailer do filum "Femme Fatale". Trudno mi się jest jednak pogodzić z taką sytuacją....Nie podoba mi się jeszcze jedno - pierwszy z trailerów filmu "Krąg" zajął 25 miejsce, a moim zdaniem jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem... No cóż, każdy ma inne zdanie.

Pozdrawiam, Mizarek.

28.01.2003 - Rola Grimy

Witajcie Elfki i Elfy! Nie wszyscy wiedzą, że Brad Dourif nie był pierwszym aktorem wybranym przez PJ na rolę Grimy. Jednak Jackson zmienił nagle zdanie i przyjął właśnie Dourifa:) Brad, jak mówi, nie bałby się stracić rolę na rzecz człowieka, uważa jednak, że komputerowo generowane komputerowe postacie, takie jak np Gollum, (ja chce TTT!!!:) ) nigdy nie zastąpią ludzi z krwi i kości, a przynajmniej nie za jego życia:). No cóż, nikt nie może przewidzieć jaka będzie przyszłość...może mieszkańcy miast przyszłości też bedą CG ;)))

Nildaeel

29.01.2003 - Urodziny Elijaha

Witajcie Elfki i Elfowie!:) Pewnie są jeszcze osoby (np. niedawno ja:D), kóre nie wiedzą, że właśnie 28.01 ma swe urodziny Elijah Wood, aktor grający Froda (to chyba wiecie...:D). Urodził się on w Cedar Rapids, stan Iowa, 28 stycznia 1981 roku, więc dziś skończył 22 lata:). Wszystkiego najlepszego Elijah!:)

Nildaeel

29.01.2003 - Premiera TTT

Witajcie Elfki i Elfowie!:) Wszyscy wiemy, że TTT ma swą oficjalną premierę już dziś...w każdym razie Łodzi tak jest:D. Innego zdania może być część mieszkańców Warszawy u których we wtorek miała miejsce premiera DVD Dwóch Wież...oczywiście jest to nielegalna wersja. Osobiście nie popieram owego procederu...i choć wiem, że wersje kupowane w sklepach są dla większości ludzi za drogie, to produkcja owych np płyt DVD tez kosztuje, a trzeba jeszcze zapłacić pracownikom za wykonaną prace. Ja wole poczekać jeszcze parę dni i obejrzeć TTT w kinie:)

Nildaeel

Jak dlugo krol bedzie powracal 2

Czyzby szykowala sie dla niego dluga droga? Ostatnio zagraniczne serwisy twierdza, jakoby "Powrot Krola" mial trwac od 3,5 do nawet 4 godzin! Szykujmy sie wiec na uczte wizualno-muzyczno-duchowa, Drodzy Tolkienowcy! Tylko jedno pytanie: czy moja mama wytrzyma w kinie?? :)

MizarekJeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl